O nas

Centrum Wsparcia i Rozwoju TIMPANICA rozpoczęło swoją działalność w 2015 r. Misją ośrodka jest służenie wszechstronnym wsparciem, radą i pomocą dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym.

Centrum od początku swego istnienia oferuje treningi uwagi słuchowej metodą prof. A.Tomatisa. Cyklicznie organizujemy różnorodne warsztaty dla dzieci, młodzieży i ich rodziców.  Współpracujemy z psychologami i logopedami posiadającymi wieloletnie doświadczenie. 

Prowadzimy również konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego dla dzieci starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich.  Dla osób dorosłych oprócz doradztwa zawodowego, oferujemy wsparcie w postaci Job Coachingu i Life Coachingu.

Założycielka Centrum TIMPANICA Marzena Lewandowska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Jest certyfikowaną terapeutką  treningu uwagi słuchowej metodą prof. A.Tomatisa, wyszkoloną przez  Jozefa Vervoorta z kliniki Atlantis-VZW w Belgii, wieloletniego współpracownika i przyjaciela prof. A.Tomatisa. Posiada również uprawnienia I stopnia terapeuty integracji sensorycznej oraz ukończyła szkolenie z terapii ręki. Posiada ponadto odpowiednie przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwojowymi. Prywatnie mama dwójki nastolatków.